Na co zwracać uwagę przeglądając ogłoszenia?

Teraz czeka Cię najgorszy etap szukania konia. Przeglądanie setek ogłoszeń sprzedaży konia. I pisząc setki, nie przesadzamy. Obecnie na portalu Re-Volta jest ponad 2000 wystawionych koni. Czasami jest tam ich znacznie więcej. A Re-Volta to tylko ułamek. Nie jesteśmy w stanie zliczyć tych wystawionych na Facebooku i innych portalach. A co najciekawsze – żaden z nich nie będzie Ci odpowiadał.

Spróbujemy nauczyć Cię, jak czyta się takie ogłoszenia. W gąszczu wszystkich ofert to bardzo cenna umiejętność. Pozwoli Ci na wyłapywanie nieprawidłowości już na wstępnym etapie . Następnie skupimy się na weryfikacji treści ogłoszeń. Pokażemy, jak możesz być uzbrojony w niezbędne do tego narzędzia, których jest naprawdę sporo. Ostatnim elementem niniejszego podrozdziału jest krótki słownik najczęściej spotykanych zwrotów, na jakie natrafisz w praktycznie każdym ogłoszeniu. Rozszyfrujemy dla Ciebie, co znaczą, co kryją i co autor ogłoszenia miał na myśli.

Po przeczytaniu niniejszego podrozdziału buszowanie w ogłoszeniach o sprzedaży konia przestanie być dla Ciebie czymś strasznym i tajemniczym. Poczujesz się jak ryba w wodzie, filtrując ogłoszenia i wybierając tylko te wartościowe. A ponieważ spędzisz na tym swoje najbliższe tygodnie, to taka wiedza będzie Ci bardzo potrzebna.

W tym podrozdziale znajdziesz:

2.2.1. Jak czytać ogłoszenia?

2.2.2. Jak weryfikować treść ogłoszeń?

2.2.3. Najczęściej stosowane określenia w opisach

Aby zapoznać się z treścią książki, przejdź do formularza zamówienia: zamów książkę.